نرم افزار نمو اوتدور | (nemo outdoor)

نرم افزار تمز دیسکاوری  | (Tems Discovery)

ابزار قدرتمند درایو تست به جهت اندازه گیری و نظارت بر شبکه های بی سیم. Nemo Outdoor از محصولات شرکت Keysight Technologies که دارای جایگاه ویژه ای به عنوان یک پیشگام حوزه راه حل های اندازه گیریدرایو تست است. نمو اوتدور( Nemo Outdoor ) طیف گسترده ای از گزینه های تسترا ارائه می دهد ، گسترده ترین دامنه 5G NR KPI در بازار و پشتیبانی از جدیدترین فن آوری ها از جمله 5G NR (SA و NSA) ، تجمع حاملهای 5G NR ، NB-IoT ، LTE-M ، تجمع حامل 7CC ، VoNR ، VoLTE / ViLTE ، VoWiFi / ViWiFi ، 4x4 MIMO و تست eMBMS.

زمان ارایه خدمات خود به بازار را کاهش دهید:

برای دستیابی به مزیت رقابتی در بازار امروز ، نظارت و بهبود تجربه مشتری بسیار مهم است. نمو اوتدور (Nemo Outdoor) اندازه گیری معیارهای کیفیت تجربه (QoE) را برای خدمات و برنامه هایی که مشتریان شما واقعاً استفاده می کنند ، امکان پذیر می کند. اطلاعات ارائه شده توسط Nemo Outdoor در تأیید و عیب یابی خدمات جدید به کاهش زمان ورود به بازار کمک می کند.

تنوع نمو اوتدور (Nemo Outdoor) تنها با رابط کاربری انعطاف پذیر و سهولت استفاده مطابقت دارد. با توجه به سیستم عامل واحد آن ، تمام ویژگی های اساسی را می توان در یک مکان یافت. از طریق رابط کاربری کاملاً قابل تنظیم ، کاربر می تواند Nemo Outdoor را متناسب با کاربرد خاص خود تنظیم کند.

آماده تست های نسل پنجم(5G):

نمو اوتدور-Nemo Outdoor از اندازه گیری دقیق 5G NR پشتیبانی می کند، هر دو حالت مستقل (SA) و غیر مستقل (NSA) و گسترده ترین دامنه 5G NR KPI را در بازار ارائه می دهد. این راه حل( Nemo Outdoor )، با Qualcomm X50 / X55 / X60 ، Samsung Exynos 5100/5123 و دستگاه های مبتنی بر چیپست HiSilicon Balong 5000 و گیرنده های اسکن شخص ثالث سازگاراست. معیارهای جمع آوری شده شامل اطلاعات RACH ، توان TX ، رتبه (حالت MIMO) ، مدولاسیون ، توان انتقال دیتا(تست اینترنت) MAC و BLER ، قدرت سیگنال و معیارهای کیفیت SSB است. علاوه بر این ، ما اندازه گیری های QoS از جمله توان عملیاتی و تأخیر را جمع آوری می کنیم. از سیستم تست 5G NR می توان برای انجام اندازه گیری های واقعی 5G NR با تخریب سیگنال های مرجع 5G NR استفاده کرد و اندازه گیری همزمان طیف اسکن NR و اندازه گیری فرکانس (CW) 2G ، 3G ، 4G و 5G را امکان پذیر می کند. Nemo Outdoor هنگامی که با رابط دستگاه هوشمند Nemo جفت می شود ، یک راه حل انقلابی معیار 5G ارائه می دهد.

راه حل جامع مبتنی بر یک لپ تاپ

نمو اوتدور - Nemo Outdoor به اپراتورها اجازه می دهد تا ظرفیت شبکه های بی سیم را تست و تأیید کنند ، و پشتیبانی بی نظیری از بیش از 300 ترمینال تست و گیرنده های اسکن ارائه می دهد. Nemo Outdoor برای مشکلات شبکه هدفمند در تمام مراحل چرخه عمر شبکه بسیار مناسب است.می توان آن را گسترش داد تا اندازه گیری های گسترده و قدرتمندی را ازدرایوتست گرفته برای مقایسه (معیارهای داخلی و خارجی) و اندازه گیری های QoS را پوشش دهد. همه اینها در یک پلت فرم نرم افزاری مبتنی بر لپ تاپ است.

علاوه بر اندازه گیری درایو تست و محک ، پلت فرم Nemo Outdoor برای پشتیبانی از اندازه گیری کیفیت صدا (PESQ ، POLQA / POLQA3 و VQMon) و کیفیت فیلم ، از جمله تجزیه و تحلیل جریان ویدئو با الگوریتم PEVQ-S ، قابل ارتقا است. Nemo Outdoor همچنین ابزارهایی را برای کارهای مختلف عیب یابی ارایه می دهد ، مانند تجزیه و تحلیل ناهنجاری DAS ، ورودی RF در زمان واقعی و تشخیص همسایگان از دست رفته ، تجزیه و تحلیل پایلوت پلوشن ، تجزیه و تحلیل تداخل GSM و ثبت اطلاعات Qualcomm و Samsung. علاوه بر این ، با ویژگی پیشرفته اسکن باند موبایل ، Nemo Outdoor به طور مداوم کانال های آزمایشی را از باند های مشخص شده اسکن می کند و به طور خودکار آنها را برای اسکن آزمایشی اضافه می کند.

برنامه اختیاری Nemo Active Test (NATA) ، رابط و برنامه اختصاصی ارتباطات Keysight ، استقرار ساده و سازنده تلفن های هوشمند مبتنی بر Android را در محک زدن داده ها و اندازه گیری کیفیت صدا با استفاده موثرتر از ظرفیت مستقل تلفن های هوشمند امکان پذیر می کند. با استفاده از NATA می توان از Nemo Outdoor برای انجام آزمایش با دستگاه های غیر روت نیز استفاده کرد.

ویژگی ها:

  • معیارهای کیفیت تجربه (QoE) برای خدمات و برنامه هایی که مشتریان شما واقعاً از آنها استفاده می کنند.
  • اندازه گیری های خودکار با اسکریپت های گسترده و لیست های اندازه گیری در مقیاس بزرگ ، شما را قادر می سازد تا هنگام انجام درایو تست ، روی وظیفه واقعی خود تمرکز کنید.
  • پارامترهای تعریف شده توسط کاربر از پیام های سیگنال را می توان در هنگام اندازه گیری و پخش در نمایش اطلاعات و پنل سمت نمودار نشان داد. قابلیت هایی از جمله Nemo Intelligent Device Interface (NIDI) و Nemo Backpack Pro.

ویژگی های 5G:

  • پشتیبانی از دستگاه های مبتنی بر چیپست Qualcomm X50 / X55 / X60 ، Samsung Exynos 5100/5123 و HiSilicon Balong 5000 و گیرنده های اسکن ثالث پشتیبانی از تست حالت 5G NR مستقل (SA) و غیر مستقل (NSA). از تست تجمع حامل 5G NR پشتیبانی می کند.
  • KPI مخصوص بیم 5G NR را جمع آوری می کند.
  • از درایو تست های عظیم MIMO (mMIMO) و اندازه گیری های میدانی پشتیبانی می کند.
  • از اندازه گیری Dynamic Spectrum Sharing (DSS) پشتیبانی می کند.


برای خرید لایسنس نرم افزا نمو اوتدور |nemo outdoor با ما در ارتباط باشید.

  • تهران - خیابان وزرا - کوچه چهاردهم - پلاک 3 واحد2
  • 98-21-28424880+
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ارسال یک پیام

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
بالا