نرم افزار نمو آنالایز (Nemo Analyze)

نرم افزار نمو آنالایز | (Nemo Analyze)

نرم افزار تحت دسکتاپ جهت تحلیل داده های خروجی تست نمو پاکت میباشد و از طریق نرم افزار نمو آنالایز می توانید تجزیه و تحلیل قدرتمند، عیب یابی و گزارش آماری را بر روی دیتا های نمو (Nemo) انجام دهید. با تجزیه و تحلیل موثر پارامترهای شبکه بی سیم ، کیفیت شبکه و خدمات کاربر نهایی را بهبود ببخشید.

پست پروسس و آنالیز سریع و کارا:

یک راه حل پردازش داده خودکار روی داده های Nemo در قالب اکسل را فراهم می کند. بهترین در حوزه بصری سازی داده و کاملا قابل سفارشی سازی ، ایجاد چندین شیت اکسل به صورت همزمان، مجموعه ای کامل از نمایش داده ها،شامل نقشه،جداول،گراف ها، پای چارت،جداول رنگی و مسطح و اکسل. نمایش سه بعدی نقاط کور تست 5G به صورت معمولی و محدوده ای. امکان ساختن یک ریپورت به همراه شاخص های کاملا سفارشی و دلخواه. نمایش داده ها به صورت برخط و تحت وب بر روی نقشه با استفاده از نقشه های گوگل،اپن استریت مپ(OSM). امکان گرفتن ریپورت های مختلف از گزارش های سریع تا گزارش های اکسلی. طیف گسترده ای از گزارشات کیفیت تماس (مبتنی بر CDR) و شبکه دیتا با پشتیبانی از تکتونلوژی های مختلف شبکه موبایل مثل GSM,VoLTE, ViLTE, VoWiFi و LTE 5CC. پشتیبانی از دیتا های مجموعه ابزارهای نمو.

پشتیبانی از جدیدترین فناوری ها:

پشتیبانی به روز از تمام فن آوری های شبکه 3GPP ، از جمله 5G NR ، LTE / LTE-A CA ، IoT ، Voice over LTE (VoLTE) ، Video over LTE (ViLTE) و Voice over WiFi (VoWiFi) پردازش کاملا اتوماتیک ریپورت ها ، از بارگذاری داده های تست تا نتایج تجزیه و تحلیل کامل. سازگاری یکپارچه با محصولات نمو ، تحلیل صحیح داده های اندازه گیری تولید شده توسط ابزارهای نمو شما را تضمین می کند.

نمو آنالایز برای پردازش حرفه ای درایوتست و انواع تست های شبکه موبایل:

نمو آنالایزر ابزاری بسیار کارآمد و کاملاً مقیاس پذیر برای معیار گذاری ، عیب یابی خودکار و گزارش آماری بر اساس داده های درایو تست است. برای محک زدن ، قالب های گزارش پیش فرض آن به مقایسه KPI های اپراتورها ، فن آوری ها و بازه های زمانی مختلف کمک می کند و نتایج را در یک گزارش ارایه میدهد. Nemo Analyze از تمام فن آوری های اصلی شبکه پشتیبانی می کند.

پست پروسس و گزارش های متنوع از داده های درایوتست:

Nemo Analyze بهترین راه حل پست پروسس برای داده های تولید شده توسط ابزار نمو(Nemo) است. پشتیبانی نمو آنالایز از قالب CSV (Character-Separated Value) و همچنین امکان وارد کردن داده های ASCII به پایگاه داده را فراهم می کند ، برای مثال Wireshark / Ethereal و داده های شمارنده شبکه را قادر می سازد تا داده های درایوتست Nemo پست پروسس شوند. Nemo Analyze از ویندوز 10 ، 64 بیتی پشتیبانی می کند. تلفیق Nemo Analyze با سایر ابزارهای Nemo یک زنجیره پردازش داده خودکار کامل از داده های اندازه گیری خام تا نتایج ایجاد شده خودکار در قالب اکسل فراهم می کند.

تجزیه و تحلیل 5G NR:

Nemo Analyze از تجزیه و تحلیل گیرنده اسکنر 5G NR و اندازه گیری های UE با ابزار جمع آوری داده Nemo پشتیبانی می کند. Nemo از مجموعه پیشرو شاخصها برای تجزیه و تحلیل پیشرفته 5G NR پشتیبانی می کند. نمو آنالایز مجموعه کاملی از قالب گزارش آماده و اکسل را با تمام معیارهای کلیدی و شاخص هایی برای تجزیه و تحلیل سریع و یک روال خودکار برای ترسیم داده ها ارائه می دهد. پرتوهای 5G NR را می توان با استفاده از یک نقشه سه بعدی ، میرایی ساختمان ها و درختان را در سطح سیگنال تشخیص داد و عرض پرتو و پوشش آن را در زندگی واقعی ارزیابی کرد. علاوه بر این ، Nemo Analyze از اندازه گیری های انجام شده با آنالیز طیف قابل حمل پشتیبانی می کند.
 
برای خرید لایسنس نرم افزار نمو آنالایز-Nemo Analyze با ما در ارتباط باشید.

  • تهران - خیابان وزرا - کوچه چهاردهم - پلاک 3 واحد2
  • 98-21-28424880+
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ارسال یک پیام

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
بالا