نرم افزار اکتیکس | (Actix)

 نرم افزار اکتیکس | (Actix)

صنعت پیشرو راه حل های تحت دسکتاپ،نرم افزار اکتیکس آنالایزر | Actix Analyzer را جهت بررسی و تجزیه و تحلیل دیتا های تست شبکه ارایه میدهد که برای اعتبارسنجی شبکه های موبایل مناسب می باشد و از تکنولوژ های مختلف موبایل مانند LTE,WCDMA,GSM,VoLTE و ... پشتیبانی می کند.

رهبر جهانی:

 در بیش از 300 اپراتور از این نرم افزار استفاده میشود و این بیشترین آمار استفاده از نرم افزارهای این حوزه می باشد.

پشتیبانی از داده های وندورهای مختلف و تکنولوژی های مختلف:

Actix Analyzer از تمام تجهیزات اصلی درایوتست موجود پشتیبانی می کند. این موقعیت منحصر به فرد به این معنی است که مهندسان می توانند داده های خود را از هرجایی که می آید تجزیه و تحلیل کنند. داده ها نرمال هستند ، بنابراین تحلیل مشابه در منابع مختلف داده کار می کند.

 تجزیه وتحلیل خدمات داده:

انالیز pre-session های فعال و سرویس های pre-OTT برای بررسی مشکل بازدهی سرویس های OTT مثل فیسبوک ، یوتیوب و واتس اپ و فهمیدن اینکه کدام سرویس شبکه در کجا فعال است و آماده استفاده می باشد.رمزگشایی کامل لایه IP و تجزیه و تحلیل جلسه برای ساخت KPI های متناسب.

 تجزیه و تحلیل محیط های سرپوشیده:

امکان اعتبار سنجی شبکه داخلی و تعامل آن با شبکه خارجی. بسری سازی داده های جمع آوری شده از شبکه در محیط جغرافیایی. ارایه گزارش های KPI برای ارزیابی آمادگی شبکه داخلی قبل از راه اندازی تولید.

اعتبارسنجی دستگاه ها و تراشه ها:

سازندگان برتر چیپ ست ها در دنیا از اکتیکس آنالایزر برای تستو اعتبار سنجی دسنگاه ساخته شده استفاده می کنند.و همچنین برای ساختن خودکار شاخص های گزارشات برای بررسی بازدهی و باجزییات مشکلات بکار می رود.

پشتیبانی از مشتری:

خدمات پشتیبانی فنی و پشتیبانی از محصول و پاسخگو استاندارد از  Actix Analyzer ارائه می شود.

عیب یابی خودکار:

Actix Spotlight مطمئن ترین و  راه حل در بازار برای کمک به اپراتورها برای عیب یابی است. این شناسایی ، تجزیه و تحلیل و تشخیص مسائل مشترک را به صورت خودکار انجام می دهد و قابلیت های تجزیه و تحلیل دقیق موقت موارد غیر معمول را فراهم می کند. بر اساس پلت فرم هسته Actix Analyzer ، لود دسته ای و تجزیه و تحلیل GBS داده ها را در یک پروژه تسهیل می کند. تشخیص خودکار خرابی های مشترک شامل تجزیه و تحلیل از دو منظر سطح سلول و سطح رادیویی است. گزارش های پذیرش خوشه Spotlight همچنین امکان تجزیه و تحلیل و گزارش گیری مستقیم از پروژه ، از جمله نقشه ها را فراهم می کند.

انعطاف پذیری در گزارش شاخص ها:

هر KPI را مشخص و اندازه گیری می کند. به سرعت گزارش های اعتبارسنجی ایجاد می کند که پوشش ، کیفیت و ظرفیت پذیرش شبکه را ایجاد می کند.

برای خرید لایسنس نرم افزا اکتیکس | Actix  با ما در ارتباط باشید.

  • تهران - خیابان وزرا - کوچه چهاردهم - پلاک 3 واحد2
  • 98-21-28424880+
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ارسال یک پیام

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
بالا