کولر AC

Imageکولرهای در سری AC  در فضاهای با حساسیت پایین که در صورت قطع برق مشکلی برای مصرف کننده نداشته باشد مناسب می باشد . توان مصرفی مناسب و استفاده از تکنولوژی روز کمپرسورهای اینتورتر با رده مصرف انرژی A+++ می تواند میزان مصرف انرژی را تا حدود 70% کاهش دهد . به دلیل صنعتی بودن این محصولات و فاصله گرفتن از کاربرد های عمومی ، ایجاد خنک سازی هدفمند می تواند تا حد بسیار چشگیری استهلاک تجهیزات را کاهش داده و در زمانهای پیک گرما ، در فضاهایی مانند سایت های مخابراتی خرابی پایین تری داشته باشیم .

خنک سازی این مدل از کولرها در بازه های مختلف  1500BTU-48000BTU  در داخل مجموعه آرین ارتباط کاسپین تولید می شود . یکی از مزیت های کولرهای صنعتی سوباتان عملکرد 24 ساعته و بدون توقف می باشد .

  • طراحی صنعتی
  • مصرف پایین انرژی
  • مناسب برای راک ها، دیتا سنترها، کانکس ها
  • کارکرد مداوم و بدون توقف
  • درصد خرابی بسیار پایین
  • نگهداری ساده
Image
رتبه مصرف انرژی
   با توجه به مشخصات فنی دستگاه و با استفاده از روابط مربوط به محاسبه فاکتورهای سنجش مصرف انرژی ( EER و COP ) و میزان مصرف انرژی برای دستگاه تبرید صنعتی، تمامی سامانه‌های خنک‌کننده سوباتان ، دارای رتبه +A هستند که نشانگر بازدهی بالای دستگاه و بالتبع مصرف پایینتر انرژی و کاهش هزینه برق مصرفی نسبت به بسیاری از سامانه‌های تبرید دیگر است.
Image
ضد سرقت
طراحی صنعتی محصولات سوباتان به گونه ای است که در هنگام نصب سامانه های خنک کننده، این تجهیزات به سایت متصل می شوند و حتی الامکان دسترسی سارقین محدود شده است  و در صورت خرابکاری شدید دستگاه هیچ کاربردی نخواهد داشت و از آنجایی که این مبرد ها برای فضای خاص طراحی شده اند به هیچ عنوان کاربرد عمومی ندارند .
Image
تعمیر و نگهداری
از آنجا که هر محصول معرف سازنده آن محصول می باشد ، تمامی تولیدات سوباتان تحت ضمانت و خدمات پس از فروش قرارگرفته و طی اسناد موجود تجهیزات نصب شده در بدترین شرایط اقلیمی بدون خرابی مشغول به کار هستند و برند سوباتان تا آخرین لحظه از تمامی محصولات خود پشتیبانی می نماید .
Image
دانش بومی
با توجه به مهارت و دانش بومی در حوزه تولید سامانه خنک کننده Free Cooling و استفاده از توانمندیهای داخل کشور این محصول در بیش از 25 استان کشور نصب و راه اندازی شده و حتی اپراتورهای کشور نیز بعد از استفاده، تاییدیه های لازم مبنی بر استفاده این محصول را صادر نموده اند.
  • تهران - خیابان وزرا - کوچه چهاردهم - پلاک 3 واحد2
  • 98-21-28424880+
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ارسال یک پیام

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
بالا